O nas

Jesteśmy długoletnim producentem betonu towarowego, działającym na rynku od 1995 roku. Nasza firma cieszy się ugruntowaną pozycją dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz nowoczesnej, w pełni skomputeryzowanej linii produkcyjnej. Dzięki temu możemy zapewnić naszym klientom mieszankę betonową o najwyższej jakości, spełniającą najbardziej wymagające normy branżowe.

Nasz zespół pracowników posiada bogate doświadczenie, a nasza produkcja opiera się na najnowocześniejszych technologiach, co pozwala nam utrzymywać wysoki standard naszych wyrobów. Jakość naszych betonów jest regularnie kontrolowana we współpracy z renomowanym laboratorium betonów Lafarge, co stanowi dodatkową gwarancję solidności i zgodności z normami jakości.

Wyróżniamy się tym, że nasza mieszanka betonowa jest oparta wyłącznie na surowcach najwyższej jakości, a używany przez nas cement pochodzi z renomowanej cementowni Lafarge. Dzięki temu nasze produkty nie tylko spełniają, ale często przekraczają oczekiwania naszych klientów, zapewniając trwałość, wytrzymałość i doskonałe parametry techniczne.

Najwyższa jakość

Własny transport

Terminowe dostawy

1
2
3
4

Skontaktuj się z nami

© 2024. Nazwa firmy . Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i realizacja:Tworzenie stron internetowych - Jellinek
Ta strona internetowa chroni twoją prywatność poprzez przestrzeganie EU General Data Protection Regulation (RODO). Nie wykorzystamy Twoich danych w żadnym celu, na który nie wyrażasz zgody. Prosimy o zgodę na korzystanie z anonimowych danych, aby poprawić jakość korzystania z naszej witryny. Pliki cookie są używane do personalizacji reklam.
Więcej informacji znajdziesz tu: Google Privacy & Terms